r e k l a m a

Przerwy w 4 bankach


Przerwy techniczne w bankach. Klienci mogą mieć problemy z dostępem do bankomatów czy kart kredytowych

2019-11-23 22:01:25 SN,WP.PL 1519


fot
 fot

mBank
Przerwa rozpocznie się o godz. 2.30 i potrwa do 7.30. W tym czasie nie będą działały karty płatnicze ani bankomaty.
Od godz. 2.30 do 9.30 nie będzie można zalogować się do serwisu internetowego i aplikacji mobilnej. Nie będzie można skorzystać z BLIKa.

ING Bank Śląski
Przerwa rozpocznie się o północy z piątku na sobotę. Do godziny 12 w niedzielę nie będzie można skorzystać z modułu Makler w systemie bankowości internetowej oraz z aplikacji ING Makler Mobile. W nocy z niedzieli na poniedziałek, pomiędzy godz. 2 a 2.30, nie będą działać wpłatomaty.

PKO BP
Przerwa techniczna rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę. Od północy do godz. 13 nie będą działały serwisy internetowe i telefoniczne iPKO i iPKO biznes. Nie będzie można też skorzystać z usługi "Płacę z iPKO".Od północy do godz. 6 rano nie będzie działała aplikacja mobilna banku. Pomiędzy godz. 6 a 14 jej działanie będzie ograniczone do wypłat z bankomatów i płatności BLIK.

BNP Paribas
Prace serwisowe rozpoczną się w piątek o godz. 23 i potrwają do godz. 6 rano. W tym czasie wyłączone będą serwisy elektroniczne Pl@net i BiznesPl@net oraz aplikacja mobilna dla firm Mobile BiznesPl@net.