r e k l a m a

Śmiertelny wypadek na DK1 w Kobiórze


Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj, po godzinie 22. Kierujący samochodem Renault Master najechał na tył samochodu służby drogowej, którego pracownicy przygotowywali się do prac porządkowych. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

2020-11-24 14:13:46 Policja Pszczyna 1197


Policja Pszczyna
 Policja Pszczyna

Wczoraj kilka minut po 22 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kobiórze na trasie DK1. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem renault master, jadąc w kierunku Pszczyny, najechał na tył pojazdu służby drogowej – fiata ducato, której pracownicy przygotowywali się do prac porządkowych. W wyniku zderzenia, oba samochody znalazły się w przydrożnym rowie.

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Kierującego renault nie udało się uratować. 54-letni mieszkaniec Czechowic Dziedzic zginął na miejscu. W wypadku niegroźnie ranni zostali także drogowcy – kierowca oraz dwaj pasażerowie. Utrudnienia na drodze trwały do godzin porannych. Policjanci z Wydziału Kryminalnego, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają teraz okoliczności zdarzenia.