r e k l a m a

Sukces środowiska oświatowego powiatu pszczyńskiego


Powiat pszczyński "Samorządowym Liderem Edukacji" oraz "Liderem Bezpieczeństwa w Oświacie"

2019-12-12 16:00:04 Powiat Pszczyński 324


fot. Powiat Pszczyński
 fot. Powiat Pszczyński

Powiat pszczyński "Samorządowym Liderem Edukacji" oraz "Liderem Bezpieczeństwa w Oświacie" Podczas Gali Finałowej IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw otrzymaliśmy wyróżnienie za szczególne osiągnięcia w dziedzinie polityki oświatowej i zarządzania szkolnictwem 

- To nagrody dla wszystkich osób związanych z oświatą w powiecie pszczyńskim - dyrektorów szkół, urzędu pracy, nauczycieli i pracodawców, którzy współpracując z naszymi szkołami, zapewniają praktyczną stronę nauki zawodu, a także uczniów, którzy odnoszą znaczące sukcesy. To sukces środowiska oświatowego powiatu pszczyńskiego, za co wszystkim serdecznie dziękuję Jednocześnie zapewniam, że ciągle pracujemy, by unowocześniać nasze szkoły i podnosić jakość kształcenia - mówi Barbara Bandoła - starosta pszczyński