r e k l a m a

WOŚP. Na ulice powiatu pszczyńskiego wyjdą setki wolontariuszy z puszkami i serduszkami


Na ulice powiatu pszczyńskiego wyjdą setki wolontariuszy z puszkami i serduszkami

2023-01-27 10:50:26 Powiat Pszczyński 658


Powiat Pszczyński
 Powiat Pszczyński
 
Już w niedzielę po raz 31. zagra największa orkiestra ludzkich serc Na ulice powiatu pszczyńskiego wyjdą setki wolontariuszy z puszkami i serduszkami, aby zbierać pieniądze na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Sprzęt przysłuży się małym i dużym pacjentom.
 
W powiecie pszczyńskim na tegoroczny cel WOŚP zbiera 6 sztabów – powiatowy przy PZS nr 1 w Pszczynie miejski przy ZSP w Pszczynie oraz gminne prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju Kobiórską Inicjatywę Kulturalną w Kobiórze Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz  Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej zs w Woli. W tegoroczny finał włączyło się wiele lokalnych firm i instytucji, w których możecie wesprzeć cel WOŚP wrzucając datek do stacjonarnych skarbon, a zbiórki odbywają się również do eskarbonek. Trwają licytacje ciekawych przedmiotów.
 
W galerii zamieszczamy plakaty niedzielnych finałów w całym powiecie, wybierzcie się na wydarzenia, które dzieją się w Waszych miejscowościach i gminach. To będzie niedziela gorących serc